Oţelul se impune în meciul cu Hermannstadt. Moldovenii, pe primul loc în play-out

Oţelul s-a impus duminică după-amiaza în partida cu Hermannstadt din etapa a 7-a a play-out-ului Superligii.

Oţelul a câştigat partida cu 1-0 după ce aproape o repriză a jucat cu un om în minus: Teles a fost eliminat în minutul 56.

Singurul gol al partidei a fost marcat de Yabre în minutul 3, printr-o lovitură de cap.

Formaţia lui Dorinel Munteanu trece pe primul loc în play-out.

Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE paginii noastre de Facebook!

Urmărește Mediafax pe Instagram ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!

Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa [email protected].